Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
Zapisz się

Dla dorosłych

icon
Warsztaty
Spotkania pogłębiające ważne tematy wokół rodzicielstwa
icon
Urodziłam życie
Grupa wsparcia
i rozwoju dla mam, które urodziły dziecko
icon
Wioska
Grupa wsparcia i rozwoju dla mam małych dzieci
icon
Wioska
specjalne potrzeby
Grupa wsparcia i rozwoju
dla rodziców dzieci
ze specjalnymi potrzebami
icon
Grupa ojców
Grupa wsparcia i rozwoju dla osób, będących ojcami
icon
Rodzicielski powerbank
Zasilenie rodzicielskich mocy - dla matek i ojców.
icon
Jazda bez trzymanki
Grupa wsparcia i rozwoju dla rodziców nastolatków
icon
Mediacje

Warsztaty

Na spotkaniach warsztatowych przyglądamy się ważny tematom wokół rodzicielstwa. Uczestnicy zyskują wiedzę i utrwalają ją sobie dzięki ćwiczeniom i rozmowom prowadzonym pod okiem naszych ekspertów.

Zapraszamy na warsztaty:

I inne. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk poniżej.

Grupy wsparcia

Urodziłam życie

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam, które niedawno urodziły dziecko. Na spotkania zapraszamy z maluszkiem by w wygodnej przestrzeni na poduchach i materacach poznać inne mamy, które są w podobnym momencie w życiu.

Kolejna edycja stałej grupy już w listopadzie, piątki 15-17

O grupie

Urodziłam życie
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
I żąda ode mnie ofiary z mojego życia

Pochylam się nad małą kukiełką
Patrzymy na siebie
Czworgiem oczu.
(fragm. wiersza Anny Świrszczyńskiej, pt. „Macierzyństwo”)

 

Niedawno urodziłaś swoje pierwsze lub drugie dziecko. Debiutujesz w roli mamy lub uczysz się być mamą dwójki dzieci. Intensywnie doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co Ci się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?
Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach – zapraszamy.

Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia, a przede wszystkim przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany. Zapraszamy mamy z dziećmi do 10-ego miesiąca życia.

Informacje organizacyjne

Grupa odbywa się cyklicznie i jest zamknięta, cykl obejmuje 11 spotkań po 2 godziny.

Kolejna grupa: listopad 2024, piątki, godz. 15-17 (planujemy rozpocząć 8.11, ale wystartujemy wtedy, gdy zbierze się minimalna liczba uczestniczek, może to zatem być później).

Wiek dziecka: do 10 m-cy

Koszt: 780zł*

bilety do zakupu przez ekobilet, po zakupie biletu i tak prosimy o wypełnienie formularza zapisu

* Cena zawiera dobrowolną opłatę solidarnościową (60zł), która umożliwia nam budowanie funduszu na dofinansowanie uczestnictwa osób, których nie stać na pokrycie wszystkich kosztów.
Cena spotkań bez składki solidarnościowej wynosi 720 zł (zapraszamy Was do 11 spotkań po 2 godziny gdzie koszt za jedną godzinę spotkania to niecałe 33zł). Jeśli to dla Ciebie za dużo, a chciałabyś wziąć udział w naszych zajęciach – napisz! Dzięki hojności niektórych uczestniczek posiadamy fundusz wspierający osoby w potrzebie.

Jeśli 780zł to dla Ciebie za dużo lub potrzebujesz rozłożyć płatność na raty, prosimy, napisz do nas na psychoedukacja@stopociech.pl, a na pewno razem coś wymyślimy!

Prowadzenie

Zespół prowadzący Urodziłam Życie to wymiennie: Barbara Purgał, Marta Ryng, Monika Sejbuk-Radziwonka, Joanna Soja, Agata Ziółek.

Grupę piątkową poprowadzą Marta Ryng i Joanna Soja.

Kontakt

psychoedukacja@stopociech.pl

Pliki do pobrania

wioska

„Potrzebna jest cała wioska, żeby wychować jedno dziecko.” Zrób sobie Wioskę w Stu Pociechach!

Grupa wsparcia dla w kobiet składająca się z dwunastu cotygodniowych spotkań po trzy godziny. W stałym gronie matek będziemy mierzyć się z tym, co przynosi codzienność.

Udział w grupie jest bezpłatny.

O grupie

„Potrzebna jest cała wioska, żeby wychować jedno dziecko.”

To wiadomo. Tylko skąd wziąć całą wioskę?

Niepokój, poczucie osamotnienia, przytłoczenie ogromem zadań i decyzji, a do tego zmęczenie – to chleb powszedni większości rodziców. Na zmęczenie nie mamy lekarstwa, ale na całą resztę lekarstwem jest Wioska. Zapraszamy na grupę dla matek. Bądźmy razem, korzystajmy ze swoich doświadczeń, słuchajmy się nawzajem i uczymy od siebie. Dzielmy się trudami i śmiejmy się razem. Zróbmy sobie Wioskę!

Bardzo często młodzi rodzice są zdani na siebie. Rodzice rodziców albo mieszkają daleko albo pracują. Nawet jak chętnie pomagają, to wpadają w konkretnych godzinach. Siostry, bracia, wujkowie i ciotki, przyjaciółki, kumple też gdzieś są, ale niekoniecznie dość blisko. O byciu razem z innymi, o rzeczywistej pomocy płynącej z tego, że nie jest się samemu w domu, często można jedynie pomarzyć. Poza tym będąc cały dzień z małymi dziećmi w domu, po prostu chciałoby się pogadać z kimś bez ocen, rad, bez licytacji, kto jest dzisiaj bardziej zmęczony. Otworzyć przed kimś nie tylko „gębę”, ale i serce.

A kiedy dzieci są starsze, takie przedszkolne lub szkolne, może łatwiej nam o kontakty z innymi dorosłymi, ale wcale nie tak łatwo spotkać się naprawdę. 

Trudno czasem znaleźć ludzi, którym zaufamy na tyle, że będziemy mogli powierzyć im nasz niepokój o dzieci, naszą bezradność; takich, którzy nie będą nam radzić albo się z nami porównywać. Po spotkaniu z którymi będzie mam trochę lżej żyć. 

Grupa jest adresowana zarówno do osób, które dotychczas nie uczestniczyły w naszych grupach i warsztatach, jak i do tych, które mają za sobą takie doświadczenie.

Jeśli już nas znasz, byłaś na naszych grupach i wiesz, o co chodzi – przyjdź! Jeśli jeszcze nie byłaś – też przyjdź. Zbuduj z nami swoją wioskę.

Informacje organizacyjne

Grupa Wioska dla mam dzieci do lat 6.

Cykl składać się będzie z 11 cotygodniowych spotkań:

  • mamy dzieci do lat 6 – w piątki w godzinach 10.00-13.00

Start: jesień 2024

Na spotkania można przyjść z dzieckiem do 6 m.ż. 

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz (poniżej) i wysłać informację o zapisie na adres psychoedukacja@stopociech.pl – w tytule prosimy wpisać „udział w Wiosce”

Przed kwalifikacją do grupy konieczne jest odbycie konsultacji – na konsultację zaproszą osoby Prowadzące proponując możliwe terminy. 

Po odbyciu konsultacji obowiązkowa jest wpłata kaucji w wysokości 100zł, która jest zwracana przy zakończeniu udziału w grupie. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Udział w grupie jest bezpłatny. Spotkania są finansowane przez NIW – CRSO w ramach programu: Fundacja Sto Pociech – wsparcie Organizacji wsparciem Rodzin w ramach konkursu organizowanego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033, Edycja 2024.

Prowadzenie

Grupa piątkowa: Patrycja Guba-Wawruch, Magdalena Szpak

Kontakt

Wszystkie pytania dotyczące grupy prosimy kierować na adres psychoedukacja@stopociech.pl

Pliki do pobrania

Wioska - grupa dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami

Nieodpłatna grupa wsparcia dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami.

poniedziałki: popołudniowa grupa dla rodziców godz. 18.00 -21.00

czwartki : poranna grupa dla mam godz. 10.00-13.00

 

O grupie

Jeśli czujesz, że Twoje dziecko lub dzieci wymagają od Ciebie więcej uwagi, cierpliwości, proces ich wychowania wydaje Ci się trudniejszy niż innych dzieci, które znasz i chcesz o tym porozmawiać, zapraszamy Cię na naszą grupę. Jeśli próbujesz opowiedzieć o swoich trudnościach innym rodzicom, ale nie czujesz się dostatecznie zrozumian_, spotykasz się z nieadekwatnymi radami lub bagatelizowaniem, zapraszamy Cię na naszą grupę. Może Twoje dziecko ma chorobę przewlekłą, jest osobą z niepełnosprawnością, może ma diagnozę np. spektrum lub ADHD lub zastanawiasz się, czy warto taką diagnozę zrobić i chcesz posłuchać doświadczeń innych rodziców – zapraszamy Cię na nasze spotkania. 

Wioska to grupa wsparcia, sprawy poruszane na niej to sprawy wnoszone przez uczestniczki. Mogą dotyczyć każdej wrażliwej czy ważnej w danym momencie sprawy, nie tylko kwestii związanych z dziećmi. Nie będziemy oceniać, dawać rad, pouczać, będziemy się słuchać i dzielić własnym doświadczeniem.

Informacje organizacyjne

Cykl składać się będzie z 11 cotygodniowych spotkań trwających trzy godziny

Start: jesień 2024

Terminy spotkań:

  • poniedziałki: popołudniowa grupa dla rodziców godz. 18.00 -21.00
  • czwartki : poranna grupa dla mam godz. 10.00-13.00

Na spotkania można przyjść z dzieckiem do 6 m.ż.

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i wysłać informację o zapisie na adres psychoedukacja@stopociech.pl – w tytule prosimy wpisać: „udział w wiosce SP”

Przed kwalifikacją do grupy konieczne jest odbycie konsultacji – na konsultację zaproszą osoby Prowadzące proponując możliwe terminy. 

Po odbyciu konsultacji obowiązkowa jest wpłata kaucji w wysokości 100zł, która jest zwracana przy zakończeniu udziału w grupie. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Udział w grupie jest bezpłatny. Spotkania są finansowane przez NIW – CRSO w ramach programu: Fundacja Sto Pociech – wsparcie Organizacji wsparciem Rodzin w ramach konkursu organizowanego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033, Edycja 2024.

 

 

Prowadzenie

poniedziałki : Kasia Gałązka  i Maria Smereczyńska

czwartki : Janka Rykowska i Maria Smereczyńska

Kontakt

psychoedukacja@stopociech.pl

w tytule maila prosimy wpisać: wioska dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami rano/popołudnie

Pliki do pobrania

Grupa Ojców

Nie mamy konkretnego obrazu, wizji ojcostwa dla Ciebie – ale jesteśmy pewni, że razem wybierzemy się w podróż pogłębiającą Twoje własne zrozumienie tego, kim możesz być jako ojciec.

Start: jesienna grupa zamknięta, zapraszamy na edycję zimowo-wiosenną, wtorki 18-21.

Udział w grupie jest bezpłatny.

O grupie

Jeśli jesteś ojcem i:

Czujesz, że to zadanie, które czasem Cię przerasta?

Zdarza się, że wracasz do domu i marzysz o tym, aby świat wokół się choć na chwilę zatrzymał?

Czasem doświadczasz bezradności w codziennym życiu, w komunikacji z dziećmi?

Obawiasz się, że nie dasz swoim dzieciom tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne? Czasem może wątpisz w siebie jako ojca?

A może po prostu szukasz rozwoju i wzmocnienia – siebie jako osoby, partnera, ojca, aktywistę czy przedsiębiorcę? Chciałbyś przemyśleć to, jakim życiem żyjesz – jak organizujesz swoją codzienność i przejrzeć się w doświadczeniach innych?

Może też przy okazji zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami? Nie zaprzeczać im, ani nie blokować się na nich – tylko przyjąć – wobec siebie i innych mężczyzn, od których poczujesz wsparcie i akceptację. Może ze łzami i łamiącym głosem, a może bez… ?

Zależy ci na budowaniu trwałych więzi ze swoimi bliskimi?

Może przeczuwasz, że mogłoby Ci się przydać wsparcie innych w podobnej sytuacji?

A może nie spodziewasz się niczego dobrego po takiej grupie, a wchodzenie w nową grupę, i to złożoną z samych mężczyzn wydaje Ci się nieprzyjemnym wyzwaniem i trudnym zadaniem?

Jeśli odnajdujesz się choć w części z tych pytań, to zapraszamy – Grupa Ojców jest dla Ciebie!

Zapraszamy do spotkania z jej akceptacją i mocą płynącą ze spotkania, wymiany doświadczeń i inspiracji na ciąg dalszy Twojej relacji z samym sobą, Twoimi dziećmi i bliskimi. Nie mamy konkretnego obrazu, wizji ojcostwa dla Ciebie – ale jesteśmy pewni, że razem wybierzemy się w podróż pogłębiającą Twoje własne zrozumienie tego, kim możesz być jako ojciec.

To nas obecnych i zaangażowanych potrzebują nasze dzieci, jak i nasze związki z bliskimi nam ludźmi!

Zapraszamy!

Grupa Ojców jest autorskim programem wsparcia dla ojców, wypracowanym w Fundacji Sto Pociech na przestrzeni ponad 12 lat. Łączy formułę grupy wsparcia i warsztatu, inspiruje do przemyśleń i wspiera mężczyzn w codziennym życiu. Wzmacnia  i pomaga czerpać siłę i moc ze spotkania z innymi ludźmi.

Informacje organizacyjne

Cykl to: 11 spotkań, wtorki 18-21
Start: jesienna grupa zamknięta, zapraszamy na edycję zimowo-wiosenną, wtorki 18-21. 

Dalsze szczegóły organizacyjne podamy bliżej terminu.

Grupa jest stała, ruszy, gdy zbierze się 11-12 osób. Aby się zapisać należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (link poniżej).

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i wysłać informację o zapisie na adres psychoedukacja@stopociech.pl – w tytule prosimy wpisać: „udział w Grupie Ojców”

Przed kwalifikacją do grupy konieczne jest odbycie konsultacji – na konsultację zaproszą osoby Prowadzące proponując możliwe terminy. 

Po odbyciu konsultacji obowiązkowa jest wpłata kaucji w wysokości 100zł, która jest zwracana przy zakończeniu udziału w grupie. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Udział w grupie jest bezpłatny. Spotkania są finansowane przez NIW – CRSO w ramach programu: Fundacja Sto Pociech – wsparcie Organizacji wsparciem Rodzin w ramach konkursu organizowanego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033, Edycja 2024.

 

Prowadzenie

Paweł Ogrodzki i Mateusz Wądrzyk

Kontakt

Więcej informacji: psychoedukacja@stopociech.pl w tytule prosimy wpisać: „Grupa Ojców”.

Pliki do pobrania

Rodzicielski powerbank

Ta grupa to pomysł na zasilenie Waszych rodzicielskich mocy. To czas spotkania z innymi rodzicami, czas na bycie usłyszanym, zobaczonym, ale też zobaczenie siebie na tle innych rodziców.

Z naszego doświadczenia pracy grupowej ten rodzaj bycia razem przynosi uczestnikom ulgę i poczucie zrozumienia.

O grupie

Zastanowimy się co stanowi bazę zdrowych relacji w rodzinie, jak można ją wzmacniać i o nią dbać.

Skupimy się na wzmacnianiu poczucia własnej wartości, które jest bazą zdrowych relacji i swoistym systemem immunologicznym naszych emocji.
Na  spotkaniach będziemy proponować Wam mini wykłady i ćwiczenia, ale będzie też dużo czasu na dzielenie się i rozmowy, budowanie poczucia wspólnoty w grupie.

Informacje organizacyjne

11 spotkań po 3 godziny

piątki, 13:30-16:30, start: grupa w toku

grupa ruszy gdy zbierze się  10 osób
o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń
Grupa jest bezpłatna, ale jeśli chcesz wesprzeć działanie Fundacji, będziemy bardzo wdzięczni za wpłacenie darowizny Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

Prowadzenie

Katarzyna Gałązka i Maria Smereczyńska

Kontakt

psychoedukacja@stopociech.pl

W tytule maila proszę wpisać „rodzicielski powerbank”.

Jazda bez trzymanki

Grupa dla rodziców dzieci w wieku 12-16 lat.

Martwisz się, złościsz , panikujesz, do tego masz poczucie, że wszystko, co robisz, robisz źle. To, co kiedyś działało w kontakcie z Twoim dzieckiem, teraz kończy się awanturą albo obrażeniem, nierzadko połączonym z trzaskaniem drzwiami.

Czy jest coś, co możesz zrobić dla siebie, aby w tym czasie, nie bez przyczyny nazywanym kryzysem adolescencji, czuć się trochę lepiej?

Udział w grupie jest bezpłatny.

O grupie

Bardzo kochasz swoje dziecko, a ono teraz tego nie widzi.

Stało się zamknięte w sobie. Czasem reaguje na to, co robisz czy mówisz, jakby zakładało Twoje złe intencje. Nie chcesz być jego wrogiem i tylko kazać i zakazywać, ale masz poczucie, że Twoja rola  ograniczyła się właśnie do tego.

Boisz się o nie, gdy jest w domu zatopione w internecie i nie robi nic z sensem, ale także wtedy, gdy snuje się z po nocy nie wiadomo z kim.

Masz setki pytań przelatujących Ci przez głowę:

  • Jak budować relację opartą na zaufaniu teraz, kiedy o to zaufanie najtrudniej ?
  • Czy ze mną i moim dzieckiem jest coś nie tak?
  • Co jest naprawdę groźne dla dziecka, a co jest naturalnym próbowaniem świata i dorosłości?
  • Jak to się wszystko skończy?

Jeśli chcesz pogadać z innymi rodzicami, dowiedzieć się, co jeszcze można zrobić w takiej sytuacji, jakiej jesteś, na spokojnie przyjrzeć się, jakie są konsekwencje różnych naszych działań to zapraszamy na grupę dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 12 -16 lat.

Taka grupa to:

  • spotkanie innych rodziców w podobnej sytuacji,
  • okazja do zdobycia wiedzy na temat tego okresu w Waszym wspólnym życiu i zrozumienia go,
  • przypomnienie sobie podstawowych narzędzi komunikacyjnych,
  • szansa na poczucie ulgi,
  • możliwość wzmocnienia kompetencji rodzicielskich,
  • okazja do zadania pytań i sprawdzenia odpowiedzi.

Informacje organizacyjne

Grupa  to 11 spotkań trwających 3 godziny.

Spotkania we środy w godzinach 17.30 – 20.30.

Start : jesień 2024r.

Grupa ruszy po zebraniu się co najmniej 10 osób.

Opłata za grupę: grupa bezpłatna

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i wysłać informację o zapisie na adres psychoedukacja@stopociech.pl – w tytule prosimy wpisać: „udział w Grupie nastolatki”

Przed kwalifikacją do grupy konieczne jest odbycie konsultacji – na konsultację zaproszą osoby Prowadzące proponując możliwe terminy. 

Po odbyciu konsultacji obowiązkowa jest wpłata kaucji w wysokości 100zł, która jest zwracana przy zakończeniu udziału w grupie. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Udział w grupie jest bezpłatny. Spotkania są finansowane przez NIW – CRSO w ramach programu: Fundacja Sto Pociech – wsparcie Organizacji wsparciem Rodzin w ramach konkursu organizowanego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033, Edycja 2024.

Prowadzenie

Janka Rykowska i Monika Mokrzyszczak

Kontakt

Więcej informacji: psychoedukacja@stopociech.pl (w tytule prosimy wpisać „nastolatki”)

 

Pliki do pobrania

mediacje

….Przeżywasz konflikt lub jesteś w sporze ze współmałżonkiem, dzieckiem, rodzicem lub inną osobą?

….Podejmowane próby rozmów prowadzą do narastania konfliktu, problemy piętrzą się zamiast maleć?

Mediacja jest procedurą rozwiązywania konfliktu, w której fachowy i doświadczony mediator towarzyszy uczestnikom/stronom w procesie uzgodnień, pomagając w usprawnieniu komunikacji, zdefiniowaniu kwestii spornych, określeniu potrzeb i interesów każdej ze stron oraz, o ile taka jest ich wola, wypracowaniu wzajemnie satysfakcjonującego oraz świadomego porozumienia.

O mediacjach

Mediacja pomaga: 

­- uzgodnić rozwiązania konkretnych problemów w życiu rodziny, związanych np. z obowiązkami, pieniędzmi, opieką nad starszymi członkami rodziny, sprawą spadkową, sposobem wychowania dzieci, sposobem spędzania wolnego czasu;

– osiągnąć porozumienie, co do wspólnych spraw przy planach rozejścia lub separacji (opieka nad dzieckiem, alimenty, decyzja o wyborze szkoły/przedszkola, sprawy mieszkaniowe, finanse);

– naprawić relacje przy jednoczesnej próbie rozwiązania sporu;

– rozwiązać problemy, które napotykają małżeństwa/pary żyjące w powtórnym związku;

– rozwiązać problemy w rodzinach adopcyjnych i zastępczych (między rodzeństwem, rodzicami a dziećmi, w kontaktach z rodziną biologiczną dziecka);

– poradzić sobie z konfliktem między pokoleniami (teściowie ­ synowa/zięć, rodzice ­ dzieci, dziadkowie ­ wnuki).

Zasady mediacji:

DOBROWOLNOŚĆ – udział w mediacji jest dobrowolny ­ na pierwszej sesji po wysłuchaniu reguł i zasad mediacji, strony decydują, czy chcą w niej wziąć udział, same też zgłaszają, gdy chcą zakończyć proces mediacji

Proces uzgadniania na drodze mediacji oraz wypracowane rozwiązanie są w pełni AKCEPTOWALNE dla obu stron

POUFNOŚĆ – wszystko, co zostaje powiedziane podczas sesji objęte jest tajemnicą, mediator nie może zostać powołany na świadka w sprawie, której dotyczy mediacja – zapewnia to stronom poczucie bezpieczeństwa

BEZSTRONNOŚĆ – mediatorzy nie stają po żadnej ze stron konfliktu, nie oceniają i nie określają winnych, starają się, by każdy uczestnik mediacji miał tyle samo przestrzeni na określenie swoich interesów, uczuć oraz potrzeb

NEUTRALNOŚĆ – mediatorzy są neutralni wobec problemu, nie przekonują, które rozwiązanie jest najlepsze (o treści i formie porozumienia decydują strony), nie dają gotowych rad, zaakceptują każde rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron

Informacje organizacyjne

  • mediacja prowadzona jest najczęściej przez dwoje mediatorów
  • cały proces mediacji składa się z kilku sesji, każda 1,5 godziny
  • koszt mediacji 300 zł za spotkanie (w przypadku trudności finansowych istnieje możliwość negocjacji)
  • w razie potrzeby ugoda zawierana na koniec mediacji może zyskać klauzulę wykonalności po przedstawieniu jej przed sądem
  • ośrodek prowadzi mediacje zgodnie ze standardem Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych i posiada rekomendację Stowarzyszenia.

Prowadzenie

Nasi mediatorzy:

Izabela Kuban – psycholog, socjolog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych.

Karolina Markiewicz – psycholog, specjalizuje się w pomocy dzieciom, młodzieży i rodzicom, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych

Leszek Kluz – mediator, negocjator, coach kryzysowy, facylitator Kręgów Naprawczych (Restorative Circles), od 2003 roku wykorzystuje w swoim życiu i pracy metodę Nonviolent Communication. Członek Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Mediator Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Mirosław Pilśniak ­- członek Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych, dominikanin, doradca ruchu formacji dialogu małżeńskiego „Spotkania Małżeńskie”.

Kontakt

Zapisy i uzgodnienia spotkania:
510118691 oraz 698645365

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej o plikach cookies.