JAK WYKORZYSTAĆ SWÓJ POTENCJAŁ I ZNALEŹĆ PRACĘ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE?

  • • Zastanawiacie się w co tak naprawdę chcielibyście się zaangażować i czy możliwe jest znalezienie pracy swoich marzeń.
  • • Chcielibyście dowiedzieć się od czego zacząć poszukiwanie pracy i jak się do tego przygotować.
  • • Chcesz przypomnieć sobie jak napisać cv i list motywacyjny oraz jak może wyglądać rozmowa kwalifikacyjna?

Zapraszamy na 2 warsztaty, na których porozmawiamy o pracy, przyjrzymy się swoim umiejętnościom i pasjom, pomożemy w odkryciu swoich mocnych stron, opowiemy jakie są skuteczne metody poszukiwania pracy oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Warsztaty 21 i 28 marca 2019 (czwartki) w godz. 9.00 - 13.00

Cena: 170 pln

Zapisy na warsztaty do 19.03. Zapisy i kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzieci do 10 miesiąca mogą nam towarzyszyć.

Warsztaty prowadzi Aleksandra Mościcka - rekruter i doradca kariery.

Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy w dużej agencji doradztwa personalnego, gdzie zajmowała się rekrutacją pracowników. Od 3 lat prowadzi warsztaty i konsultacje dotyczące pracy współpracując z fundacją Sto Pociech. Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w SGH w Warszawie oraz studiów podyplomowych Job-Coaching, doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Mama dwójki dzieci.

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top