konferencja

Informacje

To już się dzieje! Zapraszamy na  sobotnie wykłady. Zapowiada się bardzo ciekawie!!!

Zapraszamy rodziców, wychowawców i osoby pracujące z rodzinami. Chcemy zwrócić Waszą uwagę na znaczenie więzi we wczesnej relacji opiekuna z dzieckiem i jej wpływ na dalszy rozwój dziecka.

Czytaj więcej...

PARTNERZY

Zapraszamy do współpracy przy Konferencji "Więź w codzienności". Proponujemy wspólną organizację dwudniowego wydarzenia, w którym bezpośredni udział weźmie 250 osób, zaś kolejnych 1200 rodzin - poprzez cotygodniowy newsletter - otrzyma o nim kompletną informację. O współpracy będziemy też informować na naszym profilu FB - zasięg ok. 8000 osób.

Czytaj więcej...

Foodwise

Partnerem konferencji „Więź w codzienności” jest Foodwise, internetowa poradnia dietetyczna. Bo jedzenie jest bardzo ważnym elementem naszego życia codziennego. Wspólne buszowanie w warzywniaku lub innym sklepie z żywnością, wspólne przygotowywanie posiłków czy wreszcie wspólne ich spożywanie to piękne chwile, które budują życie dziecka.

Czytaj więcej...

Organizator

Fundacja Sto Pociech - od 10 lat działa na rzecz rodzin z małymi dziećmi i prowadzi na warszawskiej Starówce ośrodek wsparcia, profilaktyki i integracji. 

Misją Fundacji jest wspieranie rozwoju zarówno dorosłych jak i dzieci. Wierzymy, że dzieciństwo to kluczowy okres w życiu, a jego jakość bezpośrednio zależy od kondycji rodzicielstwa w tym czasie. Działania Fundacji są zorientowane na profilaktykę, ponieważ uważamy, że wczesne wsparcie dane rodzinie najlepiej zapobiega dysfunkcjom i patologiom w późniejszych latach. 

Czytaj więcej...

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top