Grupa Ojców - Warsztat trenerski

Termin:  do ustalenia, 4 DNI SZKOLENIA

 Jeśli...
- jesteś mężczyzną, który pracuje lub uczy się pracować z grupami;
- interesuje Cię lub jest Ci bliska kwestia wspierania ojców w pełnieniu roli rodzicielskiej;
- chcesz  uczyć się prowadzić grupy wsparcia i rozwoju dla mężczyzn/ojców...
 
to zapraszamy Cię na czterodniowy warsztat trenerski dzięki któremu:
- poznasz specyfikę prowadzenia grup wsparcia i rozwoju dla ojców,
- będziesz się uczył prowadzić Grupę Ojców wg. sprawdzonego przez nas modelu Fundacji Sto Pociech,
- wymienisz doświadczenia związane z pracą z ojcami w gronie profesjonalistów,
- będziesz miał okazję doskonalić się w roli trenera,
- zobaczysz na czym polega rola prowadzącego męskie grupy,
- doświadczysz energii i siły płynącej ze spotkania w męskim gronie.
 
Podczas warsztatów:
- zaprezentujemy metody i ćwiczenia sprawdzone w pracy z mężczyznami,
- przedstawimy istotę, program i strukturę prowadzenia Grupy Ojców,
- będziemy czerpać z bogatych doświadczeń w prowadzeniu grup dla mężczyzn.

Ukończenie warsztatu daje możliwość prowadzenia grup dla ojców i uzyskania rekomendacji Fundacji Sto Pociech

Termin: do ustalenia
Miejsce: Fundacja Sto Pociech

Cena : 660 zł

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy wypełnić formularz i czekać na potwierdzenie mejlowe.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przy zgłoszeniu prosimy podać krótką informację o sobie oraz swojej motywacji do uczestnictwa w tym warsztacie.
Więcej informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzący:

Krzysztof Górski: trener, psychoterapeuta, socjolog; absolwent: ISNS UW, Szkoły psychoterapii INTRA i wielu szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej i pracy z grupą; od 10 lat wspiera rodziców w ich rozwoju; od 2009 r w zespole Fundacji Sto Pociech; współtwórca i realizator warsztatów psychologicznych i grup wsparcia dla rodziców (Moje dziecko mnie złości, Strefa mocy; Asertywność dla rodziców, Rodzice na Randkę, Jak się dobrze kłócić? ) dla ojców (Skuteczny Tata, Grupa Ojców) itp. prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych; szkoli i wspiera profesjonalistów; należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia INTRA. Mąż, tata trzech córek i syna.

Tomasz Mieszkowski: psycholog psychoterapeuta absolwent SWPS.  Ukończył Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Skończył Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Intra. Prowadzi psychoterapię  indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Pracuje również w specjalistycznej poradni rodzinnej, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dotkniętych różnymi formami przemocy. Zajmuje się także prowadzeniem grup wsparcia oraz warsztatów rozwoju osobistego - min. grupy rozwojowe dla ojców. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mam żonę i córkę.


Czym jest Grupa Ojców?

To spotkaniowa cykliczna grupa wsparcia i rozwoju skierowana do mężczyzn prowadzona w Fundacji Sto Pociech od 2011 r. W trakcie grupy ojcowie wymieniają doświadczenia dotyczące bieżących ważnych spraw: rodzicielstwa, bycia w związku, relacji z samym sobą. Uczą się jak korzystać z doświadczeń innych uczestników oraz z relacji z ważnymi mężczyznami i swojego ojca. Uczestnicy grupy doświadczają poczucia męskiej wspólnoty i wzajemnego wsparcia.

Uczestnicy o grupie:
Sposób prowadzenia warsztatów pozwolił w bezpiecznej atmosferze na otwarcie się i osobistą rozmowę bez oceniania i komentarzy, co było ogromnym plusem tych spotkań.
Warsztaty skończyłem jako ten sam człowiek, ale uzbrojony w arsenał składający się z wiedzy, przemyśleń i umiejętności; z nowym pozytywnym podejściem do ojcostwa. (Gabriel)
Warto uczestniczyć w grupie ojców choćby dla tego, niezwykłego dla dzisiejszych czasów, poczucia męskiego braterstwa. Kiedyś faceci jednoczyli się wokół ogniska, chorągwi lub innej "męskiej sprawy". A chyba nie ma bardziej męskiej sprawy niż ojcostwo.
(Konrad)
Gorąco polecam Grupę Ojców! Otwiera ona głowę na wiele ważnych spraw w byciu ojcem, synem i partnerem.
(Adam)

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top