Pestka - grupa wsparcia dla kobiet w ciąży

Niedawno dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży.  Chociaż pozornie nic się nie dzieje, czujesz że nic nie będzie już takie samo.

Pestka to grupa dla kobiet:

- które chcą się przygotować na nadchodzące zmiany,

- potrzebują rozmawiać o tym co przeżywają i czuć się przyjętymi ze wszystkimi pytaniami i rozterkami, radościami i smutkami,strachami i tym co nowe

- chcą się rozwijać, aby lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby

- które chcą wzmocnić siebie

- poznać inne kobiety będące w tym samym momencie życia i czerpać z ich doświadczeń

Wiadomo, że rzeczywista bliskość innych ludzi daje moc. Jednocześnie tak trudno uwierzyć, że jest to możliwe wśród obcych sobie ludzi. Paradoksalnie jednak udaje się to nieraz lepiej niż w rodzinie, bo w grupie nikt nikogo nie chce zmieniać. Możemy się wysłuchać, zaczerpnąć z doświadczenia innych, doświadczyć bycia przyjętym takim jakim się jest, bez bycia ocenianym.

Jeżeli tęsknisz to takich relacji zapraszamy.

Fundacja Sto Pociech wspiera rodziców w rozwoju. Zapraszamy na grupę wsparcia prowadzoną wypracowaną przez nas metodą. Mamy 12 letnie doświadczenie w tym zakresie.

Od 10 lat prowadzimy w Fundacji  grupy wsparcia. Grupa ta będzie prowadzona tą samą metodą i  jest dedykowana kobietom w ciąży.

5 spotkan po 3 godziny

Prowadzące: Malwina Borowiecka

Termin :  aktualnie nie prowadzimy zapisów do grupy. Po porodzie serdecznie zapraszamy do grupy Urodziłam Życie

Koszt 350 zł

Zgłoszenia:  wypełnij formularz

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i dokonać wpłaty na konto oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

  • Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać "Pestka."
  • Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa min. 10 osób

 P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty warsztatowej, napisz nam o tym.

Regulamin uczestnictwa 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top