Urodziłam życie - grupa wsparcia dla mam najmłoszych dzieci

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam najmłodszych dzieci (do 10 m-cy)

Spotkania we wtorki w godzinach 14.00-16.00 

Start 6 września 2022

 

Urodziłam życie 
Urodziłam życie
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
I żąda ode mnie ofiary z mojego życia

Pochylam się nad małą kukiełką
Patrzymy na siebie
Czworgiem oczu.
(fragm.wiersz Anny. Świrszczyńskiej, pt „Macierzyństwo”)

Niedawno urodziłaś swoje pierwsze dziecko. Debiutujesz w roli mamy. Intensywnie doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?
Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy.

Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia, a przede wszystkim przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany. Zapraszamy mamy z dziećmi do 10-ego miesiąca życia.

Prowadzące : Maria Smereczyńska i Barbara Purgał

Grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte. Cykl obejmuje 11 spotkań po 2 godziny

Cena: 520zł *   

Do tej pory Fundacja miała stałą dotację od miasta na wszystkie warszaty dla rodziców. W tym roku takiej dotacji nie mamy. Wszystkie warsztaty i grupy dla rodziców są kalkulowane tak, aby pokryć tylko koszty ich prowadzenia.

Jeśli to dla Ciebie za dużo, a chciałabyś wziąć udział w naszych zajęciach - napisz! Dzięki hojnosci niektórych uczestników posiadamy fundusz wspierający osoby w potrzebie. 

* UWAGA: Zapraszamy do opłaty solidarnościowej w wysokości 30 . Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu na dofinansowanie uczestnictwa osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

Zgłoszenia:  wypełnij formularz  i poinformuj nas o tym przesyłając list na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

więcej informacji pod numerem telefonu: 604255822

Regulamin uczestnictwa

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top