Grupa ojców

GRUPA OJCÓW - wakacyjna 24 czerwca-29 lipca 2019r.  

Jesteś facetem, masz dzieci, kochasz je, ale masz z nimi urwanie głowy?

Ojcostwo jest tym kawałkiem życia, na którym Ci zależy?

Masz dość siedzenia w drugim rzędzie?

A na co dzień.

 - czasem nie wiesz w co włożyć ręce.

 - jesteś rozdarty między domem a pracą.

 - czasem nie chce Ci się wracać do domu, trudno Ci się tam dogadać z najbliższymi.wybierasz wtedy „grę na konsoli” albo przez chwilę po prostu chce Ci się „nie być”.

-bywa, że masz ochotę zrezygnować z posady rodzica.

Ale chcesz

  -wspólnie poszukać pomysłów jak być fajnym tatą,

-  zobaczyć, zrozumieć więcej i poczuć się lepiej w tej roli..

-  znaleźć lepsze miejsce dla siebie w swoim domu.

Zapraszamy na spotkanie w męskim gronie Grupy Ojców.

Spotkanie z jej akceptacją i wsparciem oraz siłą jaką daje. I nowymi inspiracjami na ciąg dalszy Twojej relacji z samym sobą, Twoimi dziećmi i bliskimi.

Większość ze spotkań grupy ma określone tematy. Są wśród nich: Jak znaleźć dla siebie przestrzeń między pracą, a domem? Moje pasje. Życie w związku - wyzwania i korzyści. Mój ojciec - ja - moje dzieci. Pozostałe spotkania pozostają otwarte na potrzeby uczestników.

Ten autorski projekt realizujemy od siedmiu lat.

Grupa Ojców wersja wakacyjjna  to 6 czteroygodzinnych spotkań, które będą się odbywać w kolejne środy począwszy od 24 czerwca 2019 roku w godzinach 17.30 - 21.30 w siedzibie Fundacji Sto Pociech w Warszawie przy ul Freta 20/24a.

Zajęcia poprowadzi trener naszej Fundacji - także ojcice. ZapraszamyGrzegorz Brachfogel - absolwent Studiów na Wydziale Profilaktyki Resocjalizacji i Problemów Społecznych UW. Ukończył 2-letnie Studium Socjoterapii przy Kuratorium Oświaty w Warszawie. Pracował w zespole terapeutycznym PZP dla Dzieci i Młodzieży Synapsis oraz I Warszawskiego Oddziału Terenowego Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Ponad 20 lat pracował w sektorze pozarządowym, w tym prowadził zajęcia edukacyjne dla młodzieży i dorosłych z diagnozą spektrum autyzmu. Ukończył szkolenie dla trenerów prowadzących grupy dla ojców w ramach Fundacji Sto Pociech. Ojciec dwóch synów.Kontakt z nami:

www.stopociech.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 601 500 775

Termin:    poniedziałki 18-21  start  1 kwietnia 2019  lub po zebraniu się grupy . Grupa będzie miała 10 spotkań.

Koszt: 490 zł *  

*
UWAGA: Koszt warsztatów wynosi 460 zł, 30 zł stanowi opłatę solidarnościową. Pobieranie jej umożliwia nam budowanie funduszu, z którego możemy dofinansować uczestnictwo osób, które nie mogą pokryć wszystkich kosztów.

P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej ofertynapisz nam o tym.

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy wypełnić formularz i przesłać potwierdzenie wpłaty na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

wypełnij formularz

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

 Regulamin uczestnictwa

Uczestnicy o grupie:

Mam to szczęście, że namówiła mnie do udziału w Grupie Ojców moja partnerka. Trzy miesiące temu sam bym tutaj nie przyszedł. Dziś cieszę się, że mogłem podzielić się swoimi doświadczeniami i poznać doświadczenia innych ojców. To była inwestycja we mnie, w moich synów”.

Robert

“To miejsce, gdzie można pogadać, nauczyć się rozmawiać na innym poziomie z facetami”.


Sposób prowadzenia warsztatów pozwolił w bezpiecznej atmosferze na otwarcie się i osobistą rozmowę bez oceniania i komentarzy, co było ogromnym plusem tych spotkań. 
Warsztaty skończyłem jako ten sam człowiek, ale uzbrojony w arsenał składający się z wiedzy, przemyśleń i umiejętności; z nowym pozytywnym podejściem do ojcostwa. (Gabriel)


Warto uczestniczyć w grupie ojców choćby dla tego, niezwykłego dla dzisiejszych czasów, poczucia męskiego braterstwa. Kiedyś faceci jednoczyli się wokół ogniska, chorągwi lub innej "męskiej sprawy". A chyba nie ma bardziej męskiej sprawy niż ojcostwo.
(Konrad)


Gorąco polecam Grupę Ojców! Otwiera ona głowę na wiele ważnych spraw w byciu ojcem, synem i partnerem.
(Adam)


                                                                                                                                                                                    

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top