Skuteczny tata

Warsztat dla ojców w męskim gronie

 

Do udziału zapraszamy ojców, którzy chcą się rozwijać i wzmacniać.

Celem warsztatu jest:

  • doświadczenie wspólnego spotkania ojców
  • możliwość spojrzenia na swoje ojcostwo z innej perspektywy
  • lepsze rozumienie potrzeb własnego dziecka
  • doskonalenie umiejętności komunikacyjnych
  • większa skuteczność w codziennych sytuacjach w byciu z dzieckiem
  • wzmocnienie się w roli ojca

Będziemy:

  • rozmawiać o tym, co jest dla nas najważniejsze w ojcostwie
  • szukać tego, czego tak naprawdę potrzebuje moje dziecko
  • czerpać z doświadczeń innych ojców.

Zapisy i informacje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.stopociech.pl

Termin:   28 października (niedziela)  godz. 9.00- 17.00   

Koszt:  180 zł

Prowadzący:

Grzegorz Brachfogel - Ukończył Studia na Wydziale Profilaktyki Resocjalizacji i Problemów Społecznych UW. Odbył staż w Ośrodku mediacji i rozwiązywania konfliktów, brał udział w zespołach collaborative planning oraz warsztatach pracy psychologicznej Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Ukończył 2-letnie Studium Socjoterapii przy Kuratorium Oświaty w Warszawie. Pracował w zespole terapeutycznym PZP dla Dzieci i Młodzieży Synapsis oraz  I Warszawskiego Oddziału Terenowego Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Pracował w sektorze pozarządowym, w tym prowadził zajęcia edukacyjne dla młodzieży i dorosłych z diagnozą spektrum autyzmu. Ukończył szkolenie dla trenerów prowadzących grupy dla ojców w ramach Fundacji Sto Pociech. Ojciec dwóch synów.

Paweł Ogrodzki - absolwent socjologii, fotograf i trener, absolwent szkoły prowadzenia grup wsparcia i rozwoju organizowanej przez Fundację Sto Pociech.. Pracuje twórczo i warsztatowo z młodzieżą i dorosłymi. Od 8 lat jest zaangażowany w tworzenie największego w Polsce festiwalu kultury alternatywnej, Slot Art Festivalu, gdzie obecnie opiekuje się całą przestrzenią warsztatów. Lubi fotografować i słuchać ludzi, zachwycając się bogactwem i wyjątkowością każdego człowieka. Tuż po urodzeniu się pierwszego dziecka, szukał inspiracji do ojcostwa i znalazł ją właśnie na Grupie Ojców, gdzie doświadczył siły płynącej ze spotkania mężczyzn - ojców. Wtedy poczuł, że to jest coś, w co bardzo warto się zaangażować i samemu współtworzyć. Mąż Doroty, ojciec Daniela i Weroniki.

Warsztat prowadzony będzie metodami aktywnymi: dyskusje, ćwiczenia, praca w grupach.

Warsztat odbędzie się po zebraniu grupy 10 osób.

 

Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i dokonać opłaty na konto oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia: kliknij na wypełnij formularz

Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230

W przypadku rezygnacji z warsztatów na 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 2 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa min. 10 osób

P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty warsztatowej napisz nam o tym.

 

Regulamin uczestnictwa 

 

 

 

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top