Urodziłam życie

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam najmłodszych dzieci (do 10 m-cy)

Urodziłam życie 
Urodziłam życie
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
I żąda ode mnie ofiary z mojego życia

Pochylam się nad małą kukiełką
Patrzymy na siebie
Czworgiem oczu.
(fragm.wiersz Anny. Świrszczyńskiej, pt „Macierzyństwo”)

Niedawno urodziłaś swoje pierwsze dziecko. Debiutujesz w roli mamy. Intensywnie doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem. Zastanawiasz się, czy to, co mi się przydarza jest normalne? Czy to tak ma być?
Jeżeli chcesz czerpać siłę ze spotkań z mamami o podobnych doświadczeniach - zapraszamy.
Podczas zajęć będziemy rozmawiać, słuchać a przede wszystkim przyglądać się sobie w sytuacji wielkiej zmiany.

Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą Wam odnaleźć siebie po rewolucji spowodowanej narodzinami malucha, a także oswoić i zaakceptować nową rolę. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia. Zapraszamy mamy z dziećmi poniżej 10-ego miesiąca życia.

Uwaga! Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z mamami. Żadne płacze nam nie straszne. Na tarasie obok sali można zostawić wózek ze śpiącym dzieckiem.

Prowadzenie : Malwina Borowiecka, Maria Seroczyńska

Start: wtorki  godz. 13 - 15, start  jesień 2019

Grupy odbywają się cyklicznie i są zamknięte. Cykl obejmuje 10 spotkań po 2 godziny

Cena: 470 zł   ale PROMOCJA  ! Do tej pory Fundacja miała stałą dotację od miasta na warszaty dla rodziców. W tym roku takiej dotacji nie mamy. Wszystkie warsztaty i grupy dla rodziców sa kalkulowane tak aby pokryć koszty ich prowadzenia. Jako Fundacja nie zarabiamy na tym. Mamy jednak niewielkie środki, które zdecydowalismy się przeznaczyć na dofinansowanie właśnie tej grupy i dlatego cena spadła do 320 zł.

Jeśli to dla Ciebie i tak za dużo , a chciałabyś wziąć udział w naszych zajęciach - napisz! Dzięki hojnosci niektórych uczestników posiadamy fundusz wspierający osoby w potrzebie.

Zgłoszenia:  wypełnij formularz  i poinformuj na o tym przesyłając list na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W trosce o maluchy na zajęcia nie wchodzimy w butach. Dla wygody można wziąć ze sobą kapcie lub skarpetki.

Regulamin uczestnictwa

Uwaga: Dla uczestników wszystkich warsztatów i grup istnieje możliwość uczestnictwa w bezpłatnych konsultacjach psychologicznych. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy kierować  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „konsultacja” lub pod nr telefonu 728471702. więcej...

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top