Konsultacje dla rodziców z dziećmi (do 6 r.ż.)

konsultacje psychologiczne adresowane do rodziców najmłodszych dzieci (od 0 do 6 lat). Działają, jak lekarz pierwszego kontaktu, jeśli potrzeba specjalnej pomocy, psycholog kieruje rodzica do poradni specjalistycznej.

Termin: poniedziałek 13.00 - 17:00, termin spotkania ustalamy w odpowiedzi na zgłoszenie.

Kontakt:  zapisy na konsultacje i psychoterapię odbywają się poprzez formularz>>. Na zgłoszenie odpowiemy poprzez e-mail lub telefonicznie, najszybciej jak to możliwe.

Koszt: Konsultacje są odpłatne - 130 zł (50min). W tym roku nie mamy dotacji i konsultacje są pełnopłatne. Liczymy na to, że w przyszłości uda się znaleźć fundusz na dofinansowanie.

Jeśli zaistnieje konieczność odwołania konsultacji (zmiany terminu) to należy to zrobić najpóźniej do godz. 10.00 w dniu konsultacji. Telefonicznie: +48 530 494 027 (pon. - pt. 9.00-15.00) lub mailowo: recpecja@stopociech.p

 

Dyżury pełnią:

Agnieszka Słoniowska

- konsultacje dla rodziców z dziećmi do 5 r.ż.

- psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła Społeczną Psychologię Kliniczną w SWPS w Warszawie, a także część teoretyczną Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie szkoli się w Parent Infant Psychotherapy School w Londynie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Sto Pociech, Klubie Terapeutycznym dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Ośrodku Wczesnej Interwencji Pilicka, a także w ramach stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Aktualnie pracuje w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 4. Jest członkiem World Association for Infant Mental Health. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Ewa Winiarska

- konsultacje dla rodziców z dziećmi do 6 r.ż.

IMG 3180 - psycholog. Ukończyła Psychologię w SWPS w Warszawie, a także Studia Podyplomowe „Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny” na Wydziale Psychologii na UW. Aktualnie jest w trakcie Studium „Depresja w okresie okołoporodowym - praca terapeutyczna z kobietą i jej rodziną” przy Centrum Dziecka i Rodziny Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Sto Pociech,  Klubie Terapeutycznym dla Dzieci z Problemami Emocjonalnymi i Ich Rodziców przy Ośrodku Badań i Usług Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a także w ramach stażu w Instytucie Matki i Dziecka w Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej. Pracuje w Fundacji Sto Pociech oraz współpracuje z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.
Swoją pracę poddaje superwizji.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top