Cicha harfa brzegi rwie

Wygląda jak skrzydło anioła, brzmi niebiańsko, muzycznie jest wszechmocna! Przedstawiamy instrument, który uwielbiają święci i którego boją się kompozytorzy. Przed Państwem harfa celtycka!
Na dywanach i poduchach przemierzać będziemy gatunki muzyczne i epoki w poszukiwaniu granic jej możliwości.
Wszystko to w rodzinnej atmosferze i przytulnej sali koncertowej. Każdy styl słuchania jest mile widziany. W programie Chopin Hasselmans, Dussek i inni wielcy. Anioły i diabełki przybywajcie!

Słuchacze w każdym wieku mile widziani: od maluszków, przez przedszkolaki, po doświadczonych melomanów, ich rodziców, dziadków i nianię. Bach, Czajkowski i inni mistrzowie kompozycji zapewniają przedsmak świątecznych przyjemności.

Niedziela, 3.03, godz. 16.00

Cena biletu: 30zł. Dzieci do 12 miesiąca życia wstęp wolny. 

Bilety dostępne na Bilety24  oraz w miarę wolnych miejsc - przed koncertem.

Uwaga. Widownia na stołkach, poduszkach i materacach. Ze względu na maluszki prosimy o buty na zmianę (ew. skarpetki) lub używanie ochraniaczy, które udostepniamy przy wejściu.

W trakcie koncertu Kafejka jest zamknięta a od godz. 15.30 Fundacja Sto Pociech jest zarezerwowana wyłącznie dla słuchaczy. Zaraz po koncercie wracamy do normalnego trybu pracy.

Koncert we współpracy z Basy i bobasy

logo final1

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top