łapanie bakcyli

www bakcylSto Pociech to miejsce spotkań ciekawymi ludźmi, z kulturą i sztuką dla rodzin z dziećmi.

W ramach projektu "Łapanie bakcyli" organizujemy koncerty, wystawy, slajdowiska i inne wydarzenia (muzyczne, plastyczne, teatralne i .....) dla całej rodziny. "Łapanie bakcyli" umożliwia rodzinne odkrywanie nowych pasji i inspiruje do twórczego spędzania czasu ze sobą.

Informacje o bieżących wydarzeniach w kalendarzu na www.stopociech.pl

Wibrafon, magia rytmu

Wyobraźcie sobie dźwięk dzwoneczków albo perliste kropelki deszczu uderzające o dach. Tak brzmi bohater koncertu z cyklu Basy i Bobasy „Wibrafon. Magia rytmu”. Niedziela, 7.04 godz. 16.00.

Czytaj więcej...

Rodzinne zagniatanie gliny

 26 stycznia godz. 10.00- 11.30 i 12.00-13.30 

Czytaj więcej...

Alicja w krainie czarów

BRAK BILETÓW. Alicja biegnąc za białym królikiem wpada do króliczej nory, od tego momentu zaczyna się jej podróż po krainie pełnej dziwów i czarów.  

Czytaj więcej...

Tańczy klarnet z akordeonem

Karnawał połączył dwa niezwykłe instrumenty: szczupły klarnet o nosowym brzmieniu z akordeonem pełnym dźwięków. I tak tanecznym krokiem przemierzać będziemy Europę z północy na południe, ze wschodu na zachód. Niedziela, 20.01 godz. 16.00.

Czytaj więcej...

Karnawałowe tańce rodzinne z muzyką na żywo

sobota 16.02, godz. 16.30 - 18.00
...więc wkładajcie trzewiki, kokardy i meloniki,
ojców, matki zabierzcie i do Pociech wnet spieszcie.

Czytaj więcej...

Koncert muzyki klasycznej dla ucha dorosłego i malucha

Adwent. Czekamy na Święta, a skrzypce i wiolonczela umilają nam czekanie, rozgrzewają i kołyszą. Słuchacze w każdym wieku mile widziani: od maluszków, przez przedszkolaki, po doświadczonych melomanów, ich rodziców, dziadków i nianię. Bach, Czajkowski i inni mistrzowie kompozycji zapewniają przedsmak świątecznych przyjemności. Bilety24

Czytaj więcej...

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top