Figle - migle

Figle - migle to czas, w którym przestrzeń przylegającą do kafejki, często niedostepną ze względu na odbywające się zajęcia, przestrzeń zaaranżowaną do zabawy - oddajemy do Waszej dyspozycji.

Najmłodsi mogą tu znaleźć kompana do zabawy i wspólnie trenować zdobywanie schodków, ćwiczyć styl pełzania, doskonalić turlanie, fikołki oraz wywrotki. Małych amatorów podskoków zapraszamy na trampolinę, młodych alpinistów - na tory przeszkód. Tory, które możecie sami zbudować dla Waszych dzieci, chociaż starszaki same radzą sobie z tym perfekcyjnie:)

My przygotujemy kształtki, materace, tunel i inne sprzęty, które lubią dzieci. Ale jeśli czegoś Wam brakuje, to śmiało proście w kafejce. Pomóżcie nam współtworzyć ten czas!

Dorosły w przyjaznej przestrzeni może poobserwować pociechy, wesprzeć je w zabawie albo spotkać się z innymi rodzicam. To czas na niespieszne pogawędki lub poważne dyskusje. Można poczytać książkę, wypić kawę w kafejce, zamienić kilka słów z fajnymi ludżmi:)  Zapraszamy Was do swobodnego bycia razem i budowania atmosfery tego miejsca zgodnie z potrzebami i dużych i małych. Przyjdźcie ze znajomymi i dziećmi a my chętnie Was ugościmy. 

Wstęp jest całkowicie wolny

Figle migle odbywają się zazwyczaj we wtorki, piątki i często w weekendy, w dużych ilościach w czasie wakacji i ferii ziomowych. Sprawdzajcie w kalendarzu na www, szczególnie przed przyjściem w sobotę. Czasem zamykamy ze względ na zajęcia lub organizaję urodzin.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top