Psychogadki - konsultacje psychologiczne dla dzieci

indywidualne konsultacje psychologiczne adresowane do rodziców najmłodszych dzieci (od 0 do 7 lat). Działają, jak lekarz pierwszego kontaktu, jeśli potrzeba specjalnej pomocy, psycholog kieruje rodzica do poradni specjalistycznej.

Termin: poniedziałek 13.00 - 17:00, termin spotkania ustalamy w odpowiedzi na zgłoszenie.

Kontakt:  zapisy na konsultacje i psychoterapię odbywają się poprzez formularz>>. Na zgłoszenie odpowiemy poprzez e-mail lub telefonicznie, najszybciej jak to możliwe.

Koszt: Konsultacje są odpłatne - 130 zł (50min). W tym roku nie mamy dotacji i konsultacje są pełnopłatne. Liczymy na to, że w przyszłości uda się znaleźć fundusz na dofinansowanie.

Jeśli zaistnieje konieczność odwołania konsultacji (zmiany terminu) to należy to zrobić najpóźniej do godz. 10.00 w dniu konsultacji. Telefonicznie: +48 530 494 027 (pon. - pt. 9.00-15.00) lub mailowo: recpecja@stopociech.p

 

Dyżury pełnią:

Agnieszka Słoniowska, psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w The School of Infant Mental Health (Szkoła Zdrowia Psychicznego Małych Dzieci) w Londynie.

Ewa Winiarska, psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz podyplomowych studiów z Diagnozy Klinicznej Dziecka i Jego Rodziny na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmuje się pracą z małymi dziećmi (do 6 r.ż) i ich rodzicami.

 

Nasz newsletter

Zarejestruj się aby otrzymywać nasz cotygodniowy planik. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Regulamin
Back to Top