Sto Pociech dla firm

Jesteśmy Fundacją, która od ponad 10 lat pracuje z rodzicami dzieci w różnym wieku. Prowadzimy warsztaty umiejętności wychowawczych, konsultacje, grupy wsparcia i rozwoju.

Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą wspierać swoich pracowników będących jednocześnie rodzicami.

Współczesny świat docenia wartości rodzinne, a szereg badań (w tym np. Instytutu Gallupa) mówi o tym, jak ważny jest stan równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Na dobre samopoczucie składają się oczywiście warunki pracy, ale są one tylko jedną z kilku składowych. Liczy się także to, jakie relacje mamy w domu i ile poczucia satysfakcji możemy czerpać z kontaktu z naszymi bliskimi.

Firmy szkolą swoich pracowników w obszarach dotyczących zwiększenia ich efektywności w pracy, umiejętności miękkich. Być może teraz czas na wzmocnienie ich zasobów rodzicielskich? Pracodawcy dbający o work life balance pracowników na pewno zostaną przez nich docenieni.

Proponujemy warsztaty w małych grupach, wykłady i spotkania tematyczne dotyczące np. przeżywania trudnych uczuć, zachęcania dziecka do współpracy czy motywowania itd.

 

Jeśli Państwa firma jest zainteresowana realnym wsparciem swoich pracowników w tym ważnym obszarze ich życia zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod telefonem 501161382.

Back to Top